СРБИНУ СЕ НЕ ПИШЕ ДОБРО: ФА жели "бесконачну казну" за Митровића

Марко Паунић
Марко Паунић

21. 03. 2023. у 09:03

Александар Митровић је добио црвени картон у мечу ФА Купа због тога што је оштро протестовао код судије, а чак је имао и физички контакт са њим. Због тога следи оштра казна Фудбалске асоцијације из које је поручено да би уобичајна казна од три меча суспензије за Митровића била "недовољна".

СРБИНУ СЕ НЕ ПИШЕ ДОБРО: ФА жели бесконачну казну за Митровића

FOTO: AP/Tanjug

Из ФА кажу да ће Митровић бити кажњен због насилног и непристојног понашања. Уз нападача Фулама кажњен је и менаџер Марко Силва који је вређао судију, а такође је и Фулам поменут у саопштењу Фудбалске асоцијације због тога што се чланови тима нису понашали пристојно.

- Фудбалска асоцијација тврди да стандардна казна која би се иначе односила на Митровића за искључење за насилно понашање према судији није довољна. Митровићево понашање и језик су били непримерени, увредљиви и претећи и због тога је искључен - пише између осталог у саопштењу.

Фулам је изгубио од Манчестер јунајтеда у четвртфиналу ФА Купа на „Олд трафорду“ 3:1. Први гол на мечу је дао Митровић, да би касније од 72. минута када је Александар био искључен све било промењено. „Црвени ђаволи“ су дали три гола и тако прошли даље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви

Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, Русија као неко ко је својом "специјалном војном операцијом" тај сукоб уздигла на највећи ниво - због тог рата трпи бројне санкције, али се и на њеној територији дешава да спортисти раде невероватне ствари.

20. 07. 2025. у 15:24

Коментари (1)

РУСИЈА У ШОКУ: Украјинске порно-гимнастичарке претукле полицију у Москви