УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Србија сазнала важну информацију пред Литванију

Марко Паунић
Марко Паунић

21. 03. 2023. у 13:03

УЕФА је одредила арбитра за меч Србија - Литванија, а на центру стадиона "Рајко Митић" наћи ће се белгијски арбитар Лоренс Висер, човек са вишегодишњим искуством на међународној сцени.

УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Србија сазнала важну информацију пред Литванију

FOTO: Tanjug/AP

Њему ће помагати стандардни "махачи" у његовом тиму, Риен Ванизере и Тибодо Нијсен.

Белгијанац ће други пут ове сезоне бити на нашем највећем стадиону, јер је делио правду на мечу групне фазе Лиге Европе између Црвене звезде и Ференцвароша (4:1).

Висер је судио и Србији прошле године, и то у утакмици Лиге нација против Шведске у Стокхолму, када је епилог такође био позитиван – победа резултатом 1:0.

Сусрет Срба и Литванаца заказан је за петак од 20 часова и 45 минута.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.

17. 03. 2026. у 07:40

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ АС ПОДРЖАО ИРАН, А ОНДА... Није могао ни да сања шта ће да му се деси због тога