ВУЧИЋ О ЗВЕЗДИ И ПАРТИЗАНУ: Црно-бели много дугују, црвено-бели имају више новца
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић се током отварања деонице аутопута "Милош Велики" дотакао фудбалских и кошаркашких секција Црвене звезде и Партизана.

Foto: Tanjug
Он је најпре честитао црно-белима на готово извесном пласману у Топ 8 фазу Евролиге, а потом се дотакао дуговања наша два највећа клуба.
- Урадили смо много ове сезоне. Што се тиче дугова, надам се када се заврши сезона да ће клубови да плате своја дуговања. ФК Партизан дугује огроман новац, јуче смо им дали додатни новац да би могли да изађу у Европу. ФК Звезда има много више новца. Желим им срећу у даљим такмичењима, али ето на пример и Војводина је после година бацања пара у бунар стала на ноге и напредује. Порез мора да се плати, нема тог чуда који ће да падне са неба. Уредите финансије, видећете, победићете и веће од Шерифа - рекао је Вучић одговарајући на новинарска питања.
Истакао је да је држава и овога пута учинила и једним и другима.
- Оба клуба су нас добро представљала, имали су подршку. Партизан сада не само да не заостаје, већ сам молио и амбасадорку Чен Бо да имају још једног спонзора (Зиђин), али морају да воде рачуна о својим порезима. Због тога, стадиони неће бити дати на управљање клубовима - закључио је председник Србије.
БОНУС ВИДЕО: СРБИ "ЗАПАЛИЛИ" ПОДГОРИЦУ: Потпуна еуфорија уочи меча квалификација за Еуро 2024
Препоручујемо

ПАРТИЗАН СКИНУО КРУНУ "КРАЉУ": Црно-бели уништили Реал и додатно се приближили пласману у Топ 8 Евролиге (ФОТО)
31. 03. 2023. у 19:27 >> 22:39

ХЕЗОЊА ОДУШЕВЉЕН ГРОБАРИМА: Кошаркаш Реала се захвалио навијачима Партизана (ВИДЕО)
01. 04. 2023. у 09:43

ДЕНВЕР НЕМОЋАН БЕЗ ЈОКИЋА: Финикс нанео други везани пораз Нагетсима (ВИДЕО)
01. 04. 2023. у 08:03

ОПРОШТАЈ ЛЕГЕНДЕ: Лука Модрић игра свој последњи меч на "Сантијаго Бернабеу"
ЈЕДАН од најбољих везних играча 21. века данас ће одиграти свој последњи меч у дресу Реал Мадрида који напушта на крају сезоне. "Краљевском клубу" на ноге долази Реал Сосиједад и очекује се да пуне трибине "Сантијаго Бернабеу" испрате Модрића на најбољи могући начин.
24. 05. 2025. у 07:40

РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео
Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, имала "пуне руке посла" са српским стручњаком. Медији, наравно, јер је Станковићева екипа приређивала и сензационалне успехе, али и стропоштала се у финишу сезоне. Све је Србин "зачинио" понашњем због којег је (поново, и то сурово) кажњен.
22. 05. 2025. у 19:47

ЛУКА МОДРИЋ КРИЈЕ ДА ЈЕ СРБИН ПО МАЈЦИ: Ујак завршио у Хагу, фамилију му зверски побили у Јасеновцу
ФУДБАЛЕР Реал Мадрида је за чувени енглески лист говорио о ратним деведесетим и присетио се породичне трагедије која му је обележила живот.
24. 05. 2025. у 11:35
Коментари (0)