АНЧЕЛОТИ: Уверен сам да сам на правом месту, желим да останем у Реалу

Филип Милошевић

03. 04. 2023. у 12:02

Тренер фудбалера Реала Карло Анчелоти поручио је да жели да остане у мадридском клубу до краја уговора, односно до 30. јуна 2024. године, преносе шпански медији.

АНЧЕЛОТИ: Уверен сам да сам на правом месту, желим да останем у Реалу

ФОТО: ЕПА

Познати италијански стручњак је недавно добио позив да на крају сезоне преузме фудбалску репрезентацију Бразила, која је тренутно без селектора, пошто је Тите смењен по завршетку Светског првенства у Катару.

- Уверен сам да сам на правом месту, јер имам велику подршку играча и клуба. Ја сам одавно рекао какву будућност желим - рекао је Анчелоти.

Италијански тренер је истакао да је срећан у мадридском клубу.

- Имам уговор са Реалом до лета 2024. године, желим да га одрадим до краја. А онда? Ако је Реал срећан остаћу до 2024 - нашалио се тренер Реала.

Реал је други на табели шпанске Ла лиге са 12 бодова мање од првопласиране Барселоне.

БОНУС ВИДЕО: "ПОЧЕЛИ СМО, НЕЋЕМО СЕ ЗАУСТАВИТИ": Батак одушевљен победом над Партизаном

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКО БЕЗ ПАВЛОВИЋА? Милану ће се мучити без најбољег дефанзивног играча на веома тешком гостовању

КАКО БЕЗ ПАВЛОВИЋА? Милану ће се мучити без најбољег дефанзивног играча на веома тешком гостовању

ПОСЛЕ новог кикса против тима из доњег дела табеле (реми са Виолом), Милан се суочава са још једним озбиљним изазовом у борби за Скудето, пошто га чека кратко, али неугодно гостовање европском претенденту Кому који га вечерас дочекује на "Ђузепе Сингаљи" (20.45).

15. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ГРОБАРИ У НЕВЕРИЦИ: КК Партизан решио да буде домаћин у НЕМАЧКОЈ!