ЛАЦИО ЧУВА СРБИНА: Клуб је спреман на све само да задржи Милинковић Савића

Часлав Вуковић

04. 04. 2023. у 20:23

СЕРГЕЈ Милинковић Савић је неко без кога није могуће замислити игру Лација. Србин је одличан и ове сезоне и сигурно ће бити веома тражен на лето. Ипак, управа небеско-плавих ће учинити све да га задржи.

ЛАЦИО ЧУВА СРБИНА: Клуб је спреман на све само да задржи Милинковић Савића

FOTO: AP/Tanjug

Како пише "Газета дело спорт", управа је Матеји Кежману, агенту сјајног везисте предложила неколико варијанти за продужетак сарадње и останак у Риму.

За сваку је заједничко то да би уговор био потписан на две године, уз повећање плате са досадашњих 3.200.000 на 4.000.000 евра. У уговор би била убачена и откупна клаузула.

Једна од најважнијих ствари за Сергејов останак на "Олимпику" је та да клуб избори пласман у Лигу шампиона. Како сада ствари стоје екипа Маурисија Сарија ће играти у елити, пошто заузима друго место у Серији А са пет бодова више од петопласиране Роме.

Уколико се Милинковић Савић ипак одлучи за промену средине, Лацио би како се истиче био задовољан цифром од 40.000.000 евра, а председник небеско-плавих Клаудио Лотито је својевремено тражио и 100.000.000.

Српски репрезентативац је ове сезоне у италијанском првенству одиграо 26 утакмица, постигао је пет голова и уписао осам асистенција.

БОНУС ВИДЕО: Лалатовић: Отето је проклето...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (1)

КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!