РУСИ ПИШУ - ВЕЗИСТА ЗВЕЗДЕ НА МЕТИ БАЗЕЛА: Швајцарци се огласили, ево шта кажу о играчу црвено-белих
ЦРВЕНА звезда летос је довела у своје редове талентованог Руса, Јегора Пруцева, са којим је потписан уговор на четири године.
FOTO: FK Crvena zvezda
Наводно, у Љутице Богдана стигла је милионска понуда из Базела, а она је глатко одбијена.
Некадашњи везиста Сочија који представља залог за будућност српског шампиона до сада је уписао шест утакмица у црвено-белом дресу у Суперлиги Србије.
Ове гласине стигле су и до Русије, где је познати руски спортски портал "Спорт-еxпрес.ру" контактирао швајцарски клуб.
FOTO: FK Crvena zvezda
Портпарол Базела Сајмон Валтер је у коментару поменутом порталу дао штур одговор који не потврђује, али и не демантује да је интересовања за играча било.
- Наш клуб никада не коментарише трансфер гласине, рекао је Валтер.
Црвена звезда је надомак титуле, те нема сумње да ће до краја сезоне Пруцев добијати све већу прилику, где га наредне такмичарске године чека борба у Лиги шампиона са црвено-белима.
БОНУС ВИДЕО: Поклон и овације пуне "Арене" за Јана Веселог
Препоручујемо
Наполи не одустаје од титуле: Кремонезе никада није славио на овог гостовању
НАПОЛИ у 35. колу Серије А дочекује Кремонезе на стадиону „Дијего Армандо Марадона“, у мечу који за домаћина има императив победе. Екипа Антонија Контеа жели да одложи могућу шампионску прославу Интера и остане у трци бар још једно коло. Ипак, после недавних киксева, титула је све даља.
24. 04. 2026. у 08:19
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!
Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
23. 04. 2026. у 20:00
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)