НЕВЕРОВАТНИ ЛИОНЕЛ МЕСИ: Аргентинац престигао Роналда и исписао историју

Часлав Вуковић

28. 05. 2023. у 09:17

АРГЕНТИНСКИ фудбалер Лионел Меси постао је најбољи стрелац у историји пет најјачих лига у Европи.

НЕВЕРОВАТНИ ЛИОНЕЛ МЕСИ: Аргентинац престигао Роналда и исписао историју

FOTO: Tanjug/AP

Играч ПСЖ-а је у ремију Парижана са Стразбуром (1:1) постигао једини погодак за тим са "Парка Принчева". Њему је то био 496 гол у лигама петице.

Он је на тај начин претекао Кристијана Роналда који је стигао до бројке од 495. Наравно, Аргентинац је највише постигао у дресу Барселоне, док је Португалац играо у два наврата за Манчестер јунајтед, Реал Мадрид и Јувентус.

Подсетимо, Меси ће готово извесно напустити ПСЖ на крају ове сезоне. Помиње се да би могао да се врати на "Камп Ноу", али треба сачекати лето и видети коначно одлуку једног од најбољих фудбалера свих времена.

БОНУС ВИДЕО: Црвена звезда је освајач Купа Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?

ЗЛАТНА ПРИЛИКА ЗА ТОТЕНХЕМ И ЈУНАЈТЕД: Ко ће спасити своју катастрофалну сезону и изборити Лигу шампиона?

У дуго очекиваном финалу Лиге Европе, гледаћемо обрачун енглеских великана, Тотенхема и Манчестер Јунајтеда. Меч се игра на "Сан Мамесу" и почиње у 21:00. Оба тима су имала катастрофалне сезоне, али вечерас имају прилику да освоје европски трофеј и обезбеде пласман у Лигу шампиона, па можемо очекивати велику борбу и веома занимљив сусрет у Билбау.

21. 05. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ОТКРИВЕНО! Ово је судско-медицинско вештачење утврдило поводом језиве туче у којој су кошаркаши Партизана тешко повредили једног мушкарца