ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ "ДЕЛИЈА": Тријумф над Зенитом усред Русије имао и своју "позадину"

Дарко Николић
Дарко Николић

04. 07. 2023. у 21:13

Црвена звезда је победом започела свој поход ка трофеју "Премијер купа" у Русији, а тријумф над руским шампионом Зенитом обрадовао је стратега црвено-белих Барака Бахара.

ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ ДЕЛИЈА: Тријумф над Зенитом усред Русије имао и своју позадину

FOTO: FK Crvena zvezda

Подсетимо, Звезда је у врло узбудљивом мечу прекинула "црну серију" против Зенита, и то усред Санкт Петербурга, после чега је израелски стручњак овако започео своју анализу:

- Драго ми је због победе против снажног тима, на велелепном стадиону. Драго ми је и због играча, који су тек недавно почели с тренинзима после летње паузе. Било је добрих ствари, било и лоших, али свидело ми се понашање играча - рекао је стратег Звезде.

На питање да ли је задао циљ играчима да освоје турнир, или је нешто друго мисија, одговорио је овако:

- Мисија је да пренесемо у мечеве оно што вежбамо на тренизима. Пресинг, напад са великим бројем играча... Ето, рецимо, како смо то радили и како смо гол и дали у првом полувремену. Наравно, можемо ми то и боље, радимо на томе. Али, уједно, увек се радујемо победама и, ако је могуће, да освојимо и овај турнир - рекао је Бахар.

Упитан је и да прокоментарише најопасније играче оба тима, па док је за Зенит рекао да је саткан од много квалитетних појединаца и да су сви били опасни, о сопственој екипи је изјавио следеће:

- Не волим да причам појединачно о играчима, већ о колективу. И када је добро и када је лоше. Свидео ми се дух екипе, а шта појединачно неки играч треба да чује, то ће и чути од мене насамо. 

Био је одушевљен и "делијама":

- Наши навијачи су дошли баш издалека! Били су у мањини, али смо их чули и било је лепо видети их. А било је и лепо обрадовати их победом - закључио је Барак Бахар.

После меча са Зенитом, Црвену звезду очекују и дуели са Нефчијем (8. јул) и Фенербахчеом (12. јул).

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА доказала крађу, Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!

ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА "доказала крађу", Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!

Никола Јокић је НБА сезону завршио како није желео, елиминацијом коју је Денвер нагетс доживео већ на старту плеј-офа, а онда је чуо вест која је за многе неочекивана: МВП лиге је, други пут заредом, Шаи Гилџис Александер из Оклахоме. Светска кућа кошарке, међутим, решила да "докаже" да ствари не стоје тако како су гласали они који по Америци гласају за ово признање.

18. 05. 2026. у 17:00

Коментари (2)

ЈАНИК СИНЕР У ШОКУ ЗБОГ НОВАКА ЂОКОВИЋА! Ево шта је Србин урадио Италијану - одмах стигао одговор који је спустио Нолета