КАКВА БИ ТО БОМБА БИЛА: Душан Влаховић пред сензационалним трансфером

Српски нападач Душан Влаховић нестрпљиво чека на конкретну понуду неког клуба како би напустио редове Јувентуса.

КАКВА БИ ТО БОМБА БИЛА: Душан Влаховић пред сензационалним трансфером

Foto: Profimedia

У неколико европских гиганата његово име је високо на попису жеља, а наводно је у овом тренутку најзаинтересованији Бајерн Минхен.

Опште је познато да у Бајерну већ дуже време покушавају довести Харија Кејна, чак су договорили услове уговора с играчем, али преговарање с Тотенхемом је вероватно најтеже у свету фудбала.

Рандал Коло Муани је отпао као резервна опција Бајерна јер Ајнтрахт Франкфурт има нереалне захтеве. Ту ускаче Душан Влаховић, наводно су његови представници обавештени да постоји занимање и да је Бајерн спреман кренути у акцију.

Јувентус за Србина тражи око 60 милиона евра, док у Бајерну наводно планирају понудити далеко мањи износ.

Какав би само то трансфер био...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (3)

ДРАМА КАКВУ МУНДИЈАЛ НЕ ПАМТИ! Одлаже се четвртфинале Светског првенства