ВЛАХОВИЋ И КОСТИЋ ИЗБАЧЕНИ ИЗ ЕВРОПЕ: УЕФА казнила Јувентус

Александар Илић
Александар Илић

09. 07. 2023. у 14:10

ИТАЛИЈАНСКИ медији јављају да је одлуком УЕФА, Јувентус избачен из Европе.

ВЛАХОВИЋ И КОСТИЋ ИЗБАЧЕНИ ИЗ ЕВРОПЕ: УЕФА казнила Јувентус

Foto: Profimedia

Како преноси "Коријере дело Спорт" УЕФА и Јувентус дошли су до договора. Италијански гигант ове године неће играти у европским такмичењима.

Из Торина су тражили да буду кажњени сад да не би имали проблеме да играју у Лиги шампиона у сезони 2024/25, под условом да буду међу четири првопласирана клуба у Серији А.

УЕФА је разматрала казну за екипу Душана Влаховића и Филипа Костића због кршења финансијског фер-плеја, а у клубу су страховали да би могла да буде жестока, па су се нагодили и тако избегли теже санкције.

Јувентус ће у Лиги Конференција заменити Фиорентина, која је завршила на осмом месту Серије А претходне сезоне, а недавно је играла финале тог такмичења у ком је поражена од Вест Хема.

БОНУС ВИДЕО:  БОГИЊА СТИГЛА У АРГЕНТИНУ: Месија и екипу дочекало на десетине хиљада одушевљених сународника

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.

01. 07. 2025. у 12:48

Коментари (0)

ЛУКАШЕНКО ПОРУЧИО ВАРШАВИ: Ако Пољска поново жели да нестане са светске мапе - то ће бити њен избор