КАКВА РЕАКЦИЈА ФУЛАМА: Стигла саудијска понуда за Александра Митровића, ево шта је енглески клуб одговорио!

Дарко Николић
Дарко Николић

12. 07. 2023. у 16:09

ЧЕЛНИЦИ Ал Хилала из Саудијске Арабије послали су званичну понуду на адресу Фулама за српског фудбалера Александра Митровића, пренео је данас Скај Спортс, а недуго затим и какав је одговор био поменутог члана Премијер лиге.

КАКВА РЕАКЦИЈА ФУЛАМА: Стигла саудијска понуда за Александра Митровића, ево шта је енглески клуб одговорио!

FOTO: AP/Tanjug

Подсетимо, Скај Спортс је најпре јавио да тренер Ал Хилала Жорж Жесус жели да види у свом тиму управо Митровића, а челници саудијског клуба су спремни да плате 30 милиона евра за откуп уговора 28-годишњег Србина.

Том приликом нису саопштени детаљи око потенцијалне плате Митровића у Саудијској Арабији, али она сада више и није битна.

Наиме, исти британски медиј је накнадно јавио да је Фулам одговорио Ал Хилалу:

"Хвала лепо, али Александар Митровић уопште није на продају!"

Митровић је из Њукасла у Фулам прешао 2018. године, а на 172 лигашка меча за лондонски клуб дао је чак 97 голова, па и не чуди овакав одговор Фулама.

Чувени "Митрогол", рекордер Србије по броју голова за репрезентацију (52 поготка у дресу са националним грбом), није једини наш играч који је на листи жеља клуба из Ријада.

Подсетимо, према наводима италијанских медија, близу доласка у Ал Хилал је Сергеј Милинковић-Савић из Лација, за 40 милиона евра.

БОНУС ВИДЕО: Упаљени рефлектори на новом стадиону у Лозници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА доказала крађу, Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!

ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА "доказала крађу", Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!

Никола Јокић је НБА сезону завршио како није желео, елиминацијом коју је Денвер нагетс доживео већ на старту плеј-офа, а онда је чуо вест која је за многе неочекивана: МВП лиге је, други пут заредом, Шаи Гилџис Александер из Оклахоме. Светска кућа кошарке, међутим, решила да "докаже" да ствари не стоје тако како су гласали они који по Америци гласају за ово признање.

18. 05. 2026. у 17:00

Коментари (2)

У Ласер Меду брига о простати је у сигурним рукама