ХРВАТИ У ПАНИЦИ ЗБОГ "ГРОБАРА": Пуна мобилизација пред меч Хајдук - ПАОК

Александар Илић
Александар Илић

10. 08. 2023. у 08:44

Догађаји који су потресли фудбалски свет у понедељак евидентно ће оставити трајне последице у организацији утакмица у наредном периоду.

ХРВАТИ У ПАНИЦИ ЗБОГ ГРОБАРА: Пуна мобилизација пред меч Хајдук - ПАОК

ФОТО: КК Партизан/Твитер

Навијач АЕК-а страдао је након сукоба са бед блу бојсима у Атини, па је у Хрватској на врло озбиљан начин схваћен дуел Хајдук - ПАОК који је на програму у четвртак у Сплиту.

Према наводима "Слободне Далмације", полиција се налази у пуној мобилизацији како се не би догодио нити један пропуст, посебно јер постоји бојазан да би са навијачима солунског тима могли да дођу и гробари.

Познато је да су присталице Партизана и ПАОК-а у одличним односима, па су управо због тога у Хрватској забринути због потенцијалног хаоса или освете за дешавања са почетка недеље у Грчкој.

Сходно томе, полиција надзире све граничне прелазе, биће проверена свака већа групација људи која буде одговарала типу навијача, док ће се прилази Сплиту и "Пољуду" посебно контролисати.

Сличне мере биће предузете у уторак када АЕК допутује у Загреб, иако је номинално на сваком од ових сусрета присуство гостујућих навијача забрањено.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (3)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност