ТСЦ ЋЕ ДОЧЕКИВАТИ ЕВРОПСКЕ РИВАЛЕ НА СВОМ СТАДИОНУ, А ЧУКАРИЧКИ У ЛЕСКОВЦУ: Арена, ипак, добила дозволу

Зоран Ћоровић

12. 08. 2023. у 22:48

СВЕ своје ривале у Европи, а биће их поред Браге бар још три, ТСЦ ће дочекати на свом стадиону у Бачкој Тополи. Ову одлуку аминовала је УЕФА, упркос томе што модерна ТСЦ Арена има мањи капацитет (4.500 места) од оног који се тражи (8.000).

ТСЦ ЋЕ ДОЧЕКИВАТИ ЕВРОПСКЕ РИВАЛЕ НА СВОМ СТАДИОНУ, А ЧУКАРИЧКИ У ЛЕСКОВЦУ: Арена, ипак, добила дозволу

ФОТО: ФК ТСЦ

Ово је на крају испала вредна дипломатска победа вицешампиона Србије, који сада не мора да размишља о селидбама на Партизанов или неки други стадион, већ ће код куће угостити своје противнике у групној фази Лиге Европе, сем уколико не направи велики подвиг у уторак против Браге и настави пут у плеј-офу за ЛШ.

Чукарички неће имати ту привилегију да на свом Брду буде домаћин, већ се сели у Лесковац на тек изграђени стадион Дубочице, капацитета 8.136 места, који је прошао још једну инспекцију високих званичника УЕФА. Чука ће у Лесковцу дочекати победника меча Олимпијакос - Генк у плеј-офу за ЛЕ, као и после тога све ривале у групној фази ЛЕ или ЛК,у зависности где се буде пласирала.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НБА лига избацује Србина?! Шок вести стигле из седишта НБА лиге у Денвер, Никола Јокић и Нагетси стрепе!

НБА лига избацује Србина?! Шок вести стигле из седишта НБА лиге у Денвер, Никола Јокић и Нагетси стрепе!

Никола Јокић не бриљира ових дана на НБА паркетима како се то очеивало након што је другу годину заредом обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, али пажњу америчке јавности још нешто привлачи везано за незгодну ситуацију у којој су се српски кошаркаш и његов клуб нашли.

26. 04. 2026. у 20:33

Коментари (1)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ