РОНАЛДО ЈЕ ОСТАО У НЕВЕРИЦИ: Овакав је био израз лица Португалца кад је видео да је Милинковић-Савић МВП (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

13. 08. 2023. у 10:14

АЛ Наср је освојио азијски куп. Кристијано Роналдо је дошао до трофеј, али Сергеј Милинковић-Савић је добио награду за најбољег играча турнира и то је веома тешко пало Португалцу.

РОНАЛДО ЈЕ ОСТАО У НЕВЕРИЦИ: Овакав је био израз лица Португалца кад је видео да је Милинковић-Савић МВП (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Twitter/@liberta___depre

Иако је постигао два гола у победи од 2:1 то није било довољно да буде МВП, иако је он очекивао да ће добити то признање.

Реакција Роналда када је видео да је награда завршила у рукама српског везисте била је генијална. Он се најпре чудио, а потом алудирао на то да је постигао два гола и да је заслужио да буде проглашен за најбољег играча.

- Изузетно сам поносан што сам помогао тиму да освоји овај важан трофеј по први пут! Хвала свима у клубу који су учествовали у овом великом успеху и мојој породици и пријатељима што су увек били уз мене! Фантастична подршка наших фанова! Ово такође припада вама - рекао је Роналдо.

Сергеј је на поменутом такмичењу постигао два поготка. Очигледно да је то било довољно да добије вредно признање.

БОНУС ВИДЕО: УБОЈИТИ ТИНЕЈЏЕР: Јован Мијатовић дао гол за Звезду чим је ушао у игру у Лучанима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 70%