САДА И ЗВАНИЧНО: Амерички фонд купио Евертон
Амерички фонд "777 Партнерс" данас је званично постао већински власник Евертона, објавио је енглески клуб на званичном сајту.
FOTO: EPA
Фонд "777 Партнерс" је власник неколико клубова као што су Севиља, Херта Берлин и Стандард из Лијежа.
Британско-ирански бизнисмен Фарад Мошири одлучио је да прода америчком фонду својих 94 одсто удела у власништву Евертона. Мошири је од 2016. године инвестирао више од 750 милиона фунти у клуб из Ливерпула.
БОНУС ВИДЕО: Дочек Алексе Аврамовића, Марка Мариновића и Феђе Сретеновића на тргу у Чачку
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОВО НИ ШЕКСПИР НЕ БИ НАПИСАО! Каква нас драма очекује у последњем колу Лиге 1, седмоструки првак јури повратак у Лигу шампиона!
Велика драма очекује нас у последњем колу Лиге 1, а најзанимљивији меч могао би бити одигран на "Групама стадиону" где ће Лион против Ланса покушати да потврди пласман у Лигу шампиона (21.00).
17. 05. 2026. у 07:30
БАРСЕЛОНА ШИРОМ ОТВОРИЛА ВРАТА СРБИНУ! Душан Влаховић је ово чекао целог живота!
Најновије вести које су везане за фудбалске трансфере тичу се, можда, и нападача фудбалске репрезентације Србије: Душан Влаховић могао би да заигра на скроз неочекиваном месту. А једном од најславнијих када се ради о овом спорту.
16. 05. 2026. у 16:07
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)