ФУДБАЛЕР БАЈЕРНА МОРА НА ОПЕРАЦИЈУ: Тежак ударац за шампиона Немачке
Гнабри (28) је напустио меч са Пројсен Минстером већ у 11. минуту, а после меча је потврђено да ће фудбалер Бајерна морати на операцију.

Foto: AP
- Гнабри ће морати на операцију, због чега ће паузирати неколико недеља. То је велики ударац за њега лично, али и за нас као клуб. Он је важан играч и сјајна особа - рекао је тренер Бајерна Томас Тухел за званични сајт клуба.
Бајерн је на овом мечу славио са 4:0. Гнабри је у Бајерну од 2016. године, а прошле сезоне постигао је 17 голова на 47 утакмица у свим такмичењима.
БОНУС ВИДЕО: ДУЉАЈ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Рекао сам играчима да нам је ово утакмица године
Препоручујемо

ЂОКОВИЋА НЕ ЗАНИМА, А АЛКАРАЗ... Шпанац жестоко запретио Србину из Кине
27. 09. 2023. у 11:18

ЂОКОВИЋ ИЗЛАЗИ НА ТЕРЕН: Ево где данас можете гледати најбољег тенисера света
27. 09. 2023. у 08:15

СРБИЈА БРАНИ ЗЛАТО У БАНКОКУ: Циљ је јасан, трећа титула светског првака заредом!
НАШЕ вољене одбојкашице поход на ново светско злато започињу против Украјине са којом се састају од 15.30 у "Индор Хуамар стадиону".
23. 08. 2025. у 09:40

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.
21. 08. 2025. у 12:40

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)