ЕПИЛОГ СКАНДАЛА У КРАГУЈЕВЦУ: Марко Димитријевић поднео оставку
Секретар ФК Раднички из Крагујевца Марко Димитријевић поднео је оставку због протоколарне грешке на јучерашњој утакмици Суперлиге против Црвене звезде.
Foto: Printskrin/Arena sport
Звезда је победила у Крагујевцу (4:3), али би меч могао да буде регистрован службеним резултатом за Београђане због пропуста на старту другог полувремена када је у игру ушао Урош Видовић, који није био у протоколу.
Грешка је брзо примећена, па је Видовић морао ван терена, а заиграо је Владимир Томовић.
СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?
БАРСЕЛОНА и Реал Мадрид састају се у финалу Суперкупа Шпаније у недељу увече (20.00), у новом издању Ел Класика који директно одлучује о трофеју као и прошле године када је убедљиво славила Барса (5:2).
11. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)