ПОТЕЗИ КОЈИ СУ НОКАУТИРАЛИ ЦРНУ ГОРУ: Овако је Србија дала два гола за три минута (ВИДЕО)

Новости онлине

17. 10. 2023. у 22:29

ФУРИОЗНИХ четири минута за Србију. Толико је било потрено "орловима" да постигну два гола против Црне Горе.

Најпре је Александар Митровић у 73. минуту донео вођство нашој репрезентацији од 2:1, а потом се у стрелце уписао и Душан Тадић.

Дивна акција "орлова" донела им је предност у 73. минуту. Лукић је на левом крилу додао лопту резервисти Сергеју Милинковићу Савићу, овај петом "продужио" за капитена Тадића, који је с леве стране идеално, на рубу петерца, упослио нападача Ал Хилала, што је овај искористио да постигне и свој други гол Црној Гори на овом мечу.

Потом је на сцену ступио капитен "орлова". Погрешио је Марушић, а играч Фенербахчеа није се либио да са дистанце упути шут који је био сјајан и који је завршио иза леђа Мијатовића.

Драматичну утакмицу Србија - Црна Горе могли сте да пратите на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07