БЕЗ ''ГРОБАРА'' НА НАРЕДНА ДВА ГОСТОВАЊА: Партизан неће имати подршку навијача против Новог Пазара и Радничког
Партизан неће моћи да рачуна на подршку навијача на наредна два гостовања у Суперлиги Србије.
ФК Партизан/М. Тодоровић
На Бановом брду и у Крагујевцу ''гробари'' неће моћи да бодре изабранике Игора Дуљаја. Разлог – одлука Дисциплинске комисије Фудбалског савеза Србије о кажњавању Новог Пазара и Радничког 1923. Оба клуба санкционисана су затварањем трибина, Пазарци две, Крагујевчани једном утакмицом. Стицајем околности, и Нови Пазар и Раднички 1923 играће у наредном периоду са Партизаном и казна ће директно погодити и црно-беле.
Из Хумске је у четвртак стигла и примедба, али без даљег тематизирања. Одлука о кажњавању остала је на снази и Партизан на Бановом брду, 28. октобра, касније и у среду, првог новембарског дана, на крагујевачком стадиону „Чика Дача“, неће имати подршку навијача.
БОНУС ВИДЕО: Капитен кошаркаша Србије Богдан Богдановић честитао Новостима 70. рођендан
Препоручујемо
"ШТА НАМ ЈЕ ТО ТРЕБАЛО"? Тренер Олимпијакоса жали због једног потеза
20. 10. 2023. у 09:10
ПАРТИЗАН ПОКРАДЕН У ПИРЕЈУ! Огласио се Мајк Џејмс и долио уље на ватру (ВИДЕО)
20. 10. 2023. у 08:43
"ТО НАС ЈЕ КОШТАЛО": Обрадовић се огласио после утакмице Олимпијакос - Партизан
19. 10. 2023. у 23:11
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)