ЛАЈПЦИГ СИГУРАН ПРЕД ДУЕЛ СА ЗВЕЗДОМ: Опенда погађао, Олмо се вратио на терен

Новости онлине

21. 10. 2023. у 18:03

ФУДБАЛЕРИ Лајпцига победили су Дармштат са 3:1 као гости у 8. колу Бундеслиге и у добром расположењу дочекују дуел са Црвеном звездом у Лиги шампиона.

Изабраници Марка Розеа су сјајно отворили дуел, па су после 24 минута имали предност од 2:0 и то погоцима Луиса Опенде и Емила Форсберга.

Ипак, домаћин је показао да је и гост рањив. Играо се 32. минут када је Тобијас Кемпе погодио са беле тачке и тако смањио резултат.

Коначан исход поставио је Опенда другим голом на утакмици који је постигао у 72. минуту. Лајпциг је на овај начин послао поруку Црвеној звезди да је спреман за дуел који ће се одиграти у Немачкој у среду од 21 сат.

Вреди поменути да је Дани Олмо одиграо први меч још од 8. септембра и сигурно да је то сјајна веста за Розеа пред меч у елитном такмичењу са српским шампионом. Шпанац је у игру ушао у 80. минуту.

Подсетимо, Лајпциг тренутно у Лиги шампиона заузима друго место са три бода, док су црвено-бели из две утакмице освојили један бод колико има и Јанг бојс.

БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊА КОРЕОГРАФИЈА: Ово су "делије" урадиле за меч Звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07