ПА, ГДЕ ЊЕГА НА КЛУПУ... Александар Митровић је ово урадио након што га је тренер оставио међу резервама (ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

30. 10. 2023. у 21:44

Александар Митровић не само да води Ал Хилал ка титули у Саудијској Арабији и ка нокаут фази азијске Лиге шампиона, већ и ка пехару у Купу краља Саудијске Арабије

ПА, ГДЕ ЊЕГА НА КЛУПУ... Александар Митровић је ово урадио након што га је тренер оставио међу резервама (ВИДЕО)

Твитер / AlveyMana96062

Претропшлог петка је Митровић постигао једини гол у првенственом дуелу против Ал Калежа (и помогао екипи да се учврсти на првом месту табеле) три дана касније постигао је хет-трик у азијској Лиги шампиона против индијског Мумбаија, а овог понедељка је заблистао и у Купу.

Иако је меч почео на клупи, као резерва, баш као што је то био случај и са његовим земљаком и колегом из репрезентације Србије, Сергејом Милинковићем Савићем.


Наиме, против Ал Хазема, у другом колу овог такмичења, уједно осмини финала, Ал Хилал је играо против Ал Хазем и пуних 50 минута није било погодака.

"Митрогол" и "СМС" су послати на загревање, као и Абдулхамид, а док су чекали да уђу у игру, њихов саиграч Рубен Невес је из пенала донео 1:0 Ал Хилалу.

Онда је поменути трио ушао на терен и...

Митровићу је мало времена било потребно да почне да тресе мрежу.

Свој први гол је дао у 79. минуту, волеј-ударцем...

... а други из пенала, четири минута касније.

Тиме је поставио коначан резултат, чиме се Ал Хилал пласирао у четвртфинале, у коме ће играти са Ал-Фајсалијем, који је (такође са 3:0) елиминисао Ал Нажму.

БОНУС ВИДЕО: Барселона прославила титуле: Хиљаде навијача поздравило фудбалере и фудбалерке 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију