ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић донео одлуку о наставку каријере
Фудбалер Јувентуса и српски репрезентативац Душан Влаховић требало би ускоро да продужи уговор са торинским клубом до јуна 2027. или 2028. године, преноси Газета дело Спорт.
Танјуг/АП
Италијански медији подсећају да Влаховић има уговор са Јувентусом до јуна 2026. године. Српски фудбалер је наводно у летњем прелазном року био близу одлуке да напусти торински клуб, али је одлучио да остане у редовима "старе даме". Челници Јувентуса су задовољни играма српског репрезентативца због чега желе да продуже сарадњу са Влаховићем.
Газета дело Спорт наводи да ће менаџери српског нападача наредних дана састати са представницима Јувентуса, а договор би наводно требало да буде озваничен до меча са Фиорентином, који ће бити одигран у недељу у Фиренци.
Влаховић би ако прихвати продужење уговора требало да годишње зарађује 7,5 милиона евра плус бонуси. Он би са бонусима у последњој години уговора са торинским клубом могао да заради 12,5 милиона евра.
Влаховић (23) је у Јувентус стигао у јануару 2022. године из Фиорентине за 80 милиона евра. Српски нападач је за торински клуб одиграо 71 меч у свим такмичењима и постигао је 27 голова. За репрезентацију Србије 13 пута се уписао у листу стрелаца на 23 утакмице.
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: Тикет са ВЕЛИКОМ квотом и још већим ДОБИТКОМ!
ЗА данас смо вам издвојили три предлога који дају одличну укупну квоту.
17. 12. 2025. у 09:30
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (2)