СЕНЗАЦИЈЕ У КУПУ СРБИЈЕ: Испала три суперлигаша, Чукарички се намучио за осмину финала

Новости онлине

01. 11. 2023. у 15:52

КУП је такмичење у коме су изненађења увек могуће. Управо се неколико њих догодило у шеснаестини финала најмасовнијег такмичења.

Учешће су завршила три тима из Суперлиге Србије - Спартак, Радник и лучанска Младост. Још раније је и ТСЦ елиминисан од Смедерева.

Суботичани су као гости поражени од Графичара са 2:0, оба гола постигнута су у другом полувремену, а стрелци су били Стојановић и Ђукић.

Сурудуличани су идентичним резултатом изгубили у Сремској Митровици од Радничког. Домаћин је све завршио за пола сата када је мрежу гостију у 13. и 30. минуту затресао Лазар Мицић.

Младост је поражена такође од члана Прве лиге Србије, екипе Вршца. На семафору на тој утакмици писало је 3:1. Домаћин је на одмор отишао са 2:0, гости су успели да смање у 54. минуту, али је коначан исход постављен у 66. минуту.

Вреди поменути да се Чукарички провукао. "Брђани" су после бољег извођења пенала са 3:5 елиминисали београдски Раднички. Током 90 минута голова није било.

Подсетимо, Партизан се у осмину финала пласирао савладавши убско Јединство са 0:1. Једини гол постигао је Немања Николић у 54. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Звезда као код своје куће - навијачка подршка и химна црвено-белих са разгласа

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07