"КРИВО МИ ЈЕ ШТО СМО НАВИЈАЧИМА ПРИУШТИЛИ НЕПОТРЕБАН СТРЕС": Капитен Тадић после пласмана Србије Србије на Европско првенство

Часлав Вуковић

19. 11. 2023. у 17:21

ФУДБАЛЕРИ Србије после 24 године играће на Европском првенству које ће се наредне године одржати у Немачкој. После великог успеха наше селекције утиске је сумирао капитен Душан Тадић.

КРИВО МИ ЈЕ ШТО СМО НАВИЈАЧИМА ПРИУШТИЛИ НЕПОТРЕБАН СТРЕС: Капитен Тадић после пласмана Србије Србије на Европско првенство

ФОТО: М. Вукадиновић

Члан Фенербахчеа је истакао да су он и саиграчи испунили циљ и то је најважније, иако остаје жал за победом.

- Драго ми је да смо након 24 године на Европском првенству. Криво ми је што смо навијачима приуштили непотребан стрес. Ове утакмице је тешко играти. Посебно друго полувреме. Ушли смо бојажљиво, да не погрешимо. Дали су гол и онда је настао стрес у игри, али то је и нормално. Велики је ово успех. Криво нам је што нисмо завршили са победом. Треба да будемо поносни на оно што смо постигли, остварили смо циљ, а то је најбитније. Жао ми је што нисмо раније, али никада није касно - рекао је Тадић полсе утакмице.

Подсетимо, Србија је групну фазу окончала на другом месту са 14 бодова, четири мање од лидера Мађарске.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

НИЈЕ ТАЧНО! Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.

19. 05. 2026. у 14:50

Коментари (1)

НЕМА ПРЕДАЈЕ, БОРБА ДО САМОГ КРАЈА! Сити јури три бода на Виталитију у покушају да одржи шампионске снове