СУДИЈА КОЈИ ЈЕ ПОКРАО СРБИЈУ ДОЖИВЕО ТЕШКУ ПОВРЕДУ: Крај каријере за Феликса Бриха услед кидања лигамената?

Филип Милошевић

27. 11. 2023. у 16:59

Феликс Брих, контроверзни арбитар који је остао у памћењу српској јавности када је покрао Србију на Мундијалу у Русији пре пет година, на мечу против Швајцарске, сада је вероватно доживео повреду која ће му завршити каријеру.

СУДИЈА КОЈИ ЈЕ ПОКРАО СРБИЈУ ДОЖИВЕО ТЕШКУ ПОВРЕДУ: Крај каријере за Феликса Бриха услед кидања лигамената?

ФОТО: АП

У извештајима немачких медија провукла се информација да је Брих покидао предње укрштене лигаменте колена приликом дељења правде на мечу између Франкфурта и Штутгарта, а с обзиром да је на прагу шесте деценије ово је вероватно повреда која му оконачава каријеру на терену.

БОНУС ВИДЕО: Италијани освојили Дејвис куп, "азурима" додељен трофеј у Малаги

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У ШОКУ - ПОЧЕО РАТ У ТЕНИСУ! ПТПА широм света покренуо тужбе против тениског картела у АТП, ВТА, ИТФ и ИТИА!

ПЛАНЕТА У ШОКУ - ПОЧЕО РАТ У ТЕНИСУ! ПТПА широм света покренуо тужбе против "тениског картела" у АТП, ВТА, ИТФ и ИТИА!

Удружење професионалних тениских играча (енглеска скраћеница ПТПА), својеврсни синдикат тенисера, покренуло је досад незабележен правни процес против владајућих структура "белог спорта".

18. 03. 2025. у 16:28

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.

18. 03. 2025. у 08:56

Коментари (0)

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им крива Србија?!