СКАНДАЛ У ПРИШТИНИ! Репрезентативцу Русије забрањен улазак на територију лажне државе Косово
Репрезентативцу Русије у футсалу Ивану Чишкали, иначе играчу Бенфике, забрањен је улазак на територију тзв. Косова.

Фото: Твитер
Бенфика ће свој турнир елитне рунде Лиге шампиона играти у Приштини, али ће бити лишена помоћи једног од најбољих играча.
Чишкала је прошле сезоне био најбољи стрелац фајнал-фора Лиге шампиона у футсалу, где је водио Бенфику до трећег места у Европи, а португалски медији пренели су да он неће играти на предстојећем турниру јер није добио одобрење тзв. Косова да уђе на територију ове непризнате и лажне творевине.
Додатних објашњења нема, али се за овај скандал већ чуло и Бенфика ће без Чишкале морати да покуша да стигне до првог места на овом турниру, на ком ће се поред лисабонског гиганта и Приштине наћи и представник Словеније Добовец, као и казахстански шампион Каират Алмати.
Само победник турнира иде на фајнал-фор, а прилику да се бори да стигне међу четири најбоља тима на Старом континенту имаће и шампион Србије Лозница која у Лисабону игра против Спортинга, Андерлехта и Халадаша.

ЗВЕЗДА ЈЕ УПРОПАСТИЛА СЕЗОНУ: Црвено-бели су у великој кризи
ЦРВЕНА звезда ће у 23. колу АБА лиге угостити Мегу.
17. 03. 2025. у 08:15

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им "крива" Србија?!
Седамнаести март се у Србији обележава као дан погорма српског становништва на Косову и Метохији, због језивих догађаја на овај датум 2004. године догодили у јужној српској покрајини. Међутим, на тај исти дан - велико незадовољство влада у Албанији, и за то је тамошњим фудбалским навијачима, условно речено, "крива" Србија.
17. 03. 2025. у 17:15

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)