"ПАРТИЗАН ИМА ПОМОЋ СУДИЈА": Озбиљне оптужбе фудбалера Звезде пред вечити дерби

Марко Паунић
Марко Паунић

19. 12. 2023. у 09:50

ФУДБАЛЕРИ Партизана и Црвене звезде ће у среду од 18 часова у Хумској по први пут ове сезоне укрстити копља, а своја очекивања уочи 171. вечитог дербија изнео је везиста шампиона Србије Марко Стаменић.

ПАРТИЗАН ИМА ПОМОЋ СУДИЈА: Озбиљне оптужбе фудбалера Звезде пред вечити дерби

М. Вукадиновић

- Партизан има квалитетан тим, прилично је напредовао у односу на прошлу сезону. Међутим, наш вечити ривал има приличну помоћ судија ове јесени. Надам се да ће арбитража на дербију бити онаква каква треба да буде и да ћемо на терену видети ко је бољи - казао је репрезентативац Новог Зеланда за "Спортски журнал" и наставио:

- Цео свет зна да је у питању једно од највећих ривалстава и да је та утакмица посебан спектакл. Из приче са оцем, навијачима и људима у клубу, јасно ми је да је тај меч далеко важнији од било ког другог у сезони. Већ дуго се психолошки припремамо, свако на свој начин, једва чекам почетак - додао је Стаменић и рекао да нема великог плана, зна се шта је циљ свима: "Нема много паметовања, сви у клубу имамо исте жеље и исти план: идемо на стадион Партизана да победимо".

Судијска комисија Фудбалског савеза Србије (ФСС) донела је иначе одлуку да Ненад Минаковић буде главни арбитар 171. вечитог дербија, што ће му бити први пут да води највећи меч српског фудбала.

Подсетимо, Партизан је ове сезоне имао константно предност у односу на Звезду, али је изгубио због лоших резултата у последњих месец дана и тренутно су црвено-бели први са два бода више. 

БОНУС ВИДЕО: НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ПОДИГЛИ ШАЛОВЕ: Још једна кореографија на "Маракани"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (0)

СКРАСИО СЕ СА ВОДИТЕЉКОМ: Редитељ је био муж Неде Арнерић, са Тањом Бошковић има двоје деце, волео је и мисицу и њену рођаку