ЈОШ ЈЕДАН СРБИН У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ? Брајтон "загризао" за репрезентативца Србије
ЂОРЂЕ Петровић добио је прилику у редовима Челсија и искористио ју је на најбољи начин, а ускоро би могао у најјачој лиги планете да му се придружи и саиграч из репрезентације.

ФОТО: М. Вукадиновић
Штопер репрезентације Србије, Страхиња Павловић, који тренутно носи дрес Салзбурга могао би да се пресели на Острво, пишу аустријски медији, а преноси "Спортал".
За услуге некадашњег фудбалера Партизана заинтересован је Брајтон, учесник Премијер лиге.
Како се наводи, "галебови" су озбиљно загризли за српског штопера, у коме виде некога ко је добар у скок игри, али и у додавању и изношењу лопте, па би лако могао да се уклопи у систем игре који у Брајтону форсира Роберто де Зерби.
Остаје да се види хоће ли у зимском прелатном року бити званичне понуде, или ће Брајтон чекати лето и тада покушати да доведе нашег фудбалера.
Подсетимо, Павловић је поникао у Партизану, одакле је прешао у Монако. Од 2022. године је члан Салцбурга, са којим је ове године наступао и у Лиги шампиона.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

ПАРТИЗАН ПОБЕДОМ ПРЕУЗИМА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" силно мотивисани на тешком гостовању у Бачкој Тополи
ТРАДИЦИОНАЛНО тешко гостовање очекује "парни ваљак" којег ће у 12. колу Суперлиге Србије угостити ТСЦ (18.30).
18. 10. 2025. у 07:40

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем
Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.
17. 10. 2025. у 16:16

ТУНЕЛ ОД РУСИЈЕ ДО АМЕРИКЕ: Испод мора, дугачак 112 КМ - идеја стара, нови ПРЕДЛОГ - већ га зову "Путин-Трамп" (ВИДЕО)
МОЖДА звучи невероватно, али једна давнашња, помало необична идеја поново је оживела.
18. 10. 2025. у 12:51
Коментари (0)