МИТРОВИЋ ИДЕ У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ? Ал Хилал ће тешко моћи да одбије ово...
НАЈБОЉИ нападач у историји српског фудбала, али и звезда Ал Хилала Александар Митровић могао би да се врати у Премијер лигу након шест месеци паузе.
Фото: EPA-EFE/STRINGER
Како тврди новинар Скај спорта Кит Дауни, Митровић би могао да се врати у Њукасл. "Свраке" наводно планирају да појачају офанзивну линију у којој имају Александера Исака и Калума Вилсона, који често имају проблема са повредама, те би Србин могао додатно да направи конкуренцију у нападу.
Како пишу Енглези, план је да Митровић дође на позајмицу у сарадњи са саудијским државним фондом, који стоји иза улагања у тамошњи фудбал, али и Њукасла.
Остаје питање какву ће то реакцију изазвати код челника клуба из Ријада, с обзиром на то да је српски репрезентативац постигао 25 погодака на 26 утакмица.
Дефинитивно је једна од највећих звезда Саудијске Арабије, решета из меча у меч, али Њукасл би могао да буде примамљива дестинација.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Препоручујемо
ОХРАБРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ МЕЛБУРНА: Ђоковић изашао на терен, ово је прво урадио (ФОТО/ВИДЕО)
09. 01. 2024. у 08:11 >> 08:40
ЈОВИЋ ОДЛИЧАН У ПОБЕДИ МАЈАМИЈА: Никола остварио рекорд каријере (ВИДЕО)
09. 01. 2024. у 08:38
ЈОВИЋ БЛИСТАО НАКОН МЕЧА: Србин открио, занима га само једно, а то је... (ВИДЕО)
09. 01. 2024. у 08:53
ПЕТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Ово може само нестварни Никола Јокић!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују ЛА клиперсима у "Интуит дому" (4.30).
19. 02. 2026. у 13:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (1)