ЗВЕЗДИНО ДЕТЕ СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Сити добио озбиљну конкуренцију из Немачке у трци за Јованом Мијатовићем
ЈОВАН Мијатовић је отпутовао са екипом Црвене звезде на припреме на Кипру, али приче о његовом одласку постају само јаче.

ФОТО: М. Вукадиновић
У недељу се појавила вест да је Њујорк сити, део пребогате "Сити групе" као и Манчестер сити, спреман да плати осам милиона евра за његове услуге, а сада стиже вест да имају јаку конкуренцију.
Наиме, немачки "Кикер" јавља да Мијатовића жели Бајер Леверкузен, лидер Бундеслиге!
Тренер Ћаби Алонсо, који је направио прави хит са "фармацеутима", остао је без првог голгетера Виктора Бонифејса, који ће због повреде одсуствовати све до априла, па сад чувени Шпанац на располагању има само Патрика Шика и младог Адама Холжека, који није класичан шпиц.
"Кикер" истиче да је Мијатовић на врху жеља Леверкузена и сугеришу да је то зато што је већ показао раскошан таленат са девет постигнутих голова у првом делу Суперлиге Србије (гол на 80 минута игре), да је левоног и може да игра на више нападачких позиција.
Ако конкуренција за потпис Мијатовића постане још јача, можда обештећење и без бонуса буде осмоцифрено?
Препоручујемо

БОМБА! Звезда продаје фудбалера у Премијер лигу? За бисера црвено-белих 9.000.000 евра
14. 01. 2024. у 19:45

НИКОЛА ЈОКИЋ ЋЕ ВЕЧЕРАС ИМАТИ ДОДАТНИ МОТИВ: Денвер зна како се прави брејк у Оклахоми
ДЕНВЕР Нагетси ће у петој утакмици полуфинала плеј-офа западне конференције гостовати Оклахоми.
13. 05. 2025. у 08:55

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
13. 05. 2025. у 18:15

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)