БРАТСКИ КЛУБ, АЛИ... Ово што Олимпијакос ради - неће се баш много свидети Звездиним "делијама"

Филип Милошевић

19. 01. 2024. у 16:53

Александар Драговић огромна је жеља Олимпијакоса у овом прелазном року, преноси ''Телеграф''.

БРАТСКИ КЛУБ, АЛИ... Ово што Олимпијакос ради - неће се баш много свидети Звездиним делијама

ФОТО: ФК Црвена звезда

Прва жеља је Давида Карма из Порта. Олимпијакос чека управо то појачање из Порта - наводну су су Португалци и челници гиганта из Грчке успоставили договор око позајмице за 400.000 евра, док је на лето могуће направити и трајну куповину од 15.000.000 евра. 

Међутим, сада "Змајеви" праве проблем јер прво желе да нађу замену за њега, те због тога још и нема "зеленог светла" за овај трансферм.

Нови проблем за Олимпијакос је што Драговић има уговор са Звездом, те ће морати да плате уколико желе да га доведу у своје редове.

БОНУС ВИДЕО: ЗВЕЗДА ПОЧЕЛА ПРИПРЕМЕ - Владан Милојевић одрадио први тренинг по повратку у клуб

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАЗИГРАНИ МИЛАН ДОЧЕКУЈЕ ШАМПИОНА: Дерби вечери који већ сада може одредити ток трке за Скудето

РАЗИГРАНИ МИЛАН ДОЧЕКУЈЕ ШАМПИОНА: Дерби вечери који већ сада може одредити ток трке за Скудето

НАЈВЕЋИ дерби викенда у Италији одиграће се у недељу увече на „Сан Сиру“, где ће Милан угостити актуелног шампиона Наполи (20.45). Ово је судар два озбиљна конкурента за Скудето, а иако је тек почетак сезоне, утакмица може доста рећи о амбицијама и снагама оба тима.

28. 09. 2025. у 07:20

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција", како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично изненадио Русе. И то веома пријатно.

27. 09. 2025. у 18:54

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!