СИТИ НЕ ДА ДЕ БРУЈНЕА САУДИЈЦИМА: На столу нови уговор за Белгијанца
Фудбалски клуб Манчестер сити спреман је да продужи уговор са белгијским репрезентативцем Кевином де Брујнеом до јуна 2026. године, преносе британски медији.

Фото: EPA-EFE/Clive Brunskill/POOL
Де Брујне (32) има уговор са Манчестер ситијем до јуна 2025. године. Британски медији наводе да белгијски фудбалер има богате понуде клубова из Саудијске Арабије.
Клубови из Саудијске Арабије наводно нуде Де Брујнеу више од 50 милиона евра по сезони. Манчестер сити жели због тога нуди белгијском фудбалеру продужење сарадње до јуна 2026. године.
Он је у Манчестер сити стигао 2015. године из Волфсбурга, а за енглески клуб је одиграо 360 утакмица и постигао је 97 голова.
Де Брујне се недавно вратио на терен после вишемесечне паузе због повреде.
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан
Препоручујемо

''УЗБУЂЕН САМ ШТО САМ У ВЕЛИКОМ КЛУБУ'' Овусу послао поруку навијачима Партизана
20. 01. 2024. у 16:59

МИЛОЈЕВИЋ ЗАДОВОЉАН НАКОН ТРИЈУМФА: ''Звездина деца су будућност клуба''
20. 01. 2024. у 15:38

ПЕРИШИЋ ОТКРИО: Ево када Хрват облачи дрес Хајдука и враћа се на терен
20. 01. 2024. у 14:23

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

ПАЛА ОДЛУКА: Новак Ђоковић се "сели" у Азију
Новак Ђоковић је донео важну одлуку.
23. 09. 2025. у 15:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)