ЗВАНИЧНО: Дијего Фалчинели потписао! Доскорашњи фудбалер Звезде облачи црно-бели дрес
НЕКАДАШЊИ фудбалер Црвене звезде Дијего Фалчинели потписао је уговор са новим клубом. Он ће носити дрес Специје.

ФОТО: ЕПА
Бивши фудбалер Звезде покушаће Специји да обезбеди опстанак у Серији Б.
Реализација је болна тачка тима Луке Данђела, постигли су свега 16 голова, а нови нападач биће Дијего Фалчинели, који је потписао уговор до јуна 2025. године.
Фалчинели је од 2016/17. године у дресу Кротонеа био "краћи" од двоцифреног учинка пред голом, а Специји може да донесе огромно искуство играња у Звезди, и два највиша ранга фудбала.
Он је у Серији Б одиграо 202 утакмице, у Серији А 114, а једини клуб у којем је играо ван Апенина била је Црвена звезда. За актуелног шампиона Србије одиграо је 37 утакмица у свим такмичењима у сезони 2020/2021. и постигао 13 голова у свим такмичењима. Црвено-бели су желели да искусни нападач остане, али је он из приватних разлога морао каријеру да настави у Италији.
У Модену је стигао у јулу 2022. године и у периоду од годину и по дана забележио 54 наступа, постигавши девет голова, уз осам асистенција. Током каријере наступао је за Потевекио, Фолињо, Сасуоло, Јуве Стабију, Ланчано, Перуђу, Кротоне, Фјорентину, Болоњу, Црвену звезду, Модену и сада ће се опробати у Специји.
БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
29. 06. 2025. у 12:13

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)