НОВА СТАНИЦА ЈАПАН: Српски фудбалер на позајмици у новом клубу

Танјуг

29. 01. 2024. у 18:07

СРПСКИ фудбалер Александар Чаврић прешао је из словачког Слована у Кашиму на позајмицу до краја године, уз могућност откупа уговора после тога, саопштио је овог понедељка јапански клуб на званичном сајту.

НОВА СТАНИЦА ЈАПАН: Српски фудбалер на позајмици у новом клубу

Фото: ЕПА

Овај 29-годишњак није крио одушевљење због доласка у Јапан.

- Веома сам узбуђен и срећан што сам дошао у Кашима Антлерс, велики клуб у Јапану. Антлерси су клуб који је освојио највише титула и разумем да су очекивања наших навијача веома велика. Били смо далеко од освајања титуле последњих година, али даћу све од себе да помогнем тиму. Желим да допринесем победи и остварим циљ да освојим титулу - рекао је Чаврић на промоцији у новом клубу.

Он је друго појачање екипе чији је тренер од недавно Ранко Поповић, доскорашњи шеф стручног штаба Војводине. Пре Чаврића Кашима је довела из ТСЦ-а штопера Јосипа Ћалушића.

Нападач је до сада у каријери наступао за Банат из Зрењанина, ОФК Београд, Генк, Орхус и поменути Слован.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.

02. 10. 2025. у 07:30

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про