НОВА ШАНСА: Алфи Харисон прешао у Њукасл
Енглески фудбалер Алфи Харисон прешао је из Манчестер Ситија у Њукасл, саопштено је данас на сајту клуба са стадиона Сент Џејмс Парк.
ФОТО: АП
Kako je saopšteno, Harison (18) je sa čelnicima Njukasla potpisao ugovor do juna 2026. godine, a cena transfera je 3,5 miliona funti plus 40 odsto od naredne prodaje.
Harison je ponikao u Mančester Sitiju, ali nikad nije debitovao za prvi tim "građana", a dobio je dozvolu za odlazak pošto ga menadžer Pep Gvardiola ne vidi u skoroj budućnosti u prvom timu.
Препоручујемо
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)