ОВО ЈЕ ЗА НЕВЕРИЦУ: Фудбалер се прописно обрукао, о његовом промашају ће се дуго причати (ВИДЕО)
У ФУДБАЛУ често могу да се виде неке невероватне сцене. Управо се једна таква догодила на утакмици аустралијске лиге између Сиднеја и Центра Коуст Маринерса.

Foto: Printskrin/Twitter/@footballontnt
Главни актер је Патрик Вуд члан Сиднеја који се прописно обрукао. Његов несвакидашњи промашај је нешто о чему ће се сигурно причати.
Наиме, голман Дени Вуковић се оклизнуо док је лопта ишла ка њему, Вуд је дошао до ње био је сам испред гола. Сви су чекали само да смести лопту у мрежу, уместо тога он ју је послао поред гола што је изазвало неверицу код свих.
Многи су били у чуду после онога што су видели. Навијачи су се хватали за главе, а ни и играчи домаћег тима нису могли да верују да се мрежа није затресла.
Промашај се догодио при резултату 3:0 за Сиднеј, па је за њега велика срећа што то није имало утицај на резултат. Исход је на крају сусрета био 3:1.
Вуд има 21 годину игра на позицији нападача и ове сезоне је одиграо 15 првенствених утакмица, постигао је један гол и уписао две асистенције.
БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године
Препоручујемо

СРБИНУ ПРИЈАЛА ПРОМЕНА СРЕДИНЕ: Василије Мицић сјајан у дебију за Шарлот (ВИДЕО)
11. 02. 2024. у 08:31

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за уторак
УТАКМИЦА између Парме и Јувентуса је одложена, док смо преостала два пара погодили, тако да је наш "дубл" био пролазан.
22. 04. 2025. у 07:00

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, шокантне вести стигле су и за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински". Њих, такве, али и нову "туру" њихових руских колега - решио је да санкционише украијински председник Володимир Зеленски. Притом, поједини руски асови су с одушевљењем дочекати ову вест...
22. 04. 2025. у 12:22

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)