КРАЈ ЗА СТАНКОВИЋА И ПЕШИЋА: Ференцварош поражен, европска прича је готова
ФУДБАЛЕРИ Ференцвароша поражени су и у реванш мечу шеснаестине финала Лиге конфернција од Олимпијакоса са 1:0 и на тај начин су завршили европску причу за ову сезону.

FOTO: AP/Tanjug
Изабраници Дејана Станковићу не само да нису успели да надокнаде минус од 1:0 из првог меча, већ су опет поражени идентичним резултатом пред својим навијачима.
Гости су у најгорем могућем тренутку по домаће стигли до предности. Играо се 45. минут када је Ајуб ел Каби био прецизан са беле тачке. Испоставило се да је то био једини погодак на утакмици.
Фудбалер из Марока је био стрелац и у првом сусрету на "Јоргос Караискакис" стадиону и зато може са пуним правом да се каже да је он херој великана из Пиреја.
"Фради" су покушали све да у наставку меча дођу до преокрета, али у томе нису успели. На самом старту другог полувремена Станковић је на терен послао и бившег нападача Црвене звезде, Александра Пешића, али ни он није успео да промени стање на семафору.
Ференцварош се сада окреће обавезана у првенству Мађарске. У недељу од 17.30 гостују Ујпешту у великом дербију тамошњег шампионата.
БОНУС ВИДЕО: МАКСИМОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Из опуштене игре долазе резултати, близу смо Европе
Препоручујемо

НЕВЕРОВАТНИ МИТРОВИЋ НЕ СТАЈЕ: Србин стрелац у новој победи Ал Хилала (ВИДЕО)
22. 02. 2024. у 21:19

ЈОШ ЈЕДАН БИСЕР ЋЕ ИГРАТИ ЗА СРБИЈУ: Фудбалер Арсенала облачи дрес "орлова"
22. 02. 2024. у 20:22

ВЕЛИКА СЕНЗАЦИЈА У ДОХИ: Млади Чех приредио ново чудо, елиминисао петог тенисера света
22. 02. 2024. у 18:24

ЕДВАРДСУ ОВО НИЈЕ ТРЕБАЛО: "Разљутио" је Луку Дончића
СЛАВЉЕ Едвардса при једном од његова 22 поена у првој утакмици серије између Лејкерса и Тимбервулвса могло би "покренути" доминантно издање Луке Дончића на другом мечу овог четвртфинала Западне конференције који се игра у "Крипто.ком" арени четири сата после поноћи.
22. 04. 2025. у 14:50

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, шокантне вести стигле су и за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински". Њих, такве, али и нову "туру" њихових руских колега - решио је да санкционише украијински председник Володимир Зеленски. Притом, поједини руски асови су с одушевљењем дочекати ову вест...
22. 04. 2025. у 14:52

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)