ЧУДО НЕВИЂЕНО: Саопштење клуба какво Србија не памти - Нови Пазар похвалио судију и признао: "Срамота је наша!
Екипа Новог пазара поражена је од Напретка у Куршевцу резултатом 3:1 у 22. колу Суперлиге Србије.
ФОТО: А. Илић
Овим поводом огласили су се из управе Новог Пазара.
- ФК Нови Пазар честита Напретку на потпуно заслуженој победи у првенственом мечу Супер лиге Србије. Било је ово најлошије издање фудбалера нашег тима у текућој сезони. Више су деловали као скуп рекреативаца него као организована екипа. Победа домаћина је чиста као суза - поручили су из клуба.
Похвалили су суђење на мечу.
- Овом приликом желимо да указемо и на перфектно суђење главног судије Ненада Минаковића. Ово је најбољи доказ да једна тешка утакмица, са много прекршаја, може да се суди без иједне грешке. Разлоге пораза, овога пута, не можемо тражити ни у суђењу, ни у лошем терену, временским приликама или неприликама, већ искључиво у срамотној игри наших фудбалера. - додали су за крај
БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПРОБИО БЕДЕМ РАДНИКА: Ево како су црно-бели повели у Сурдулици
Препоручујемо
ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК?! Душан Влаховић залудео Италију "само" због овог! (ВИДЕО)
25. 02. 2024. у 16:47
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
ЗБОГ СРБИЈЕ (ОПЕТ) ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили хулигани из Босне!
Босански навијачи опет су шокирали многе.
03. 12. 2025. у 17:13
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)