МАЛО МУ ФАЛИ ДА УЂЕ У ВЕЛИКУ ПЕТОРКУ: Рамос рекордер по пеналима
Чувени штопер Серхио Рамос (38), повратник у матичну Севиљу, један од најбољих голгетера међу дефанзивцима свих времена, још једном се уписао у стрелце за победу у првенственом мечу са Сосиједадом (3:2).
Фото: EPA-EFE/Juanjo Martin
Чувени штопер постигао 40. гол главом, али и поправио статистику по броју скривљених једанаестераца.
Успешнији је од многих нападача, у овом веку испред њега су само Исмаил Урсаиз са 61, Кристијано Роналдо са 52, Ариц Адуриз са 49, Раул са 43 и Фернандо Љоренте са 42 погодака ударцем главом.
Поред гола за победу, Рамос је успео и да скриви пенал у надокнади првог дела. Статистика показује да је Рамос кривац и за јубиларни, 20. једанаестерац у Ла лиги у каријери. По тој ставци убедљиво води у 21. веку, следећи на списку је Ињиго Мартинез са 14.
Пре свега овога Рамос је оборио рекор по броју црвених картона у каријери, засад их има 28.
Бонус видео Тренинг фудбалера Црвене звезде пред дуел са Манчестер ситијем
Препоручујемо
ПИКСИ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ЧУЈЕ: Тешка повреда фудбалског репрезентативца Србије
02. 03. 2024. у 23:05
ОГРОМНА РАЗЛИКА: Црвена звезда декласирала Партизан у ватерполу
02. 03. 2024. у 22:41
ШОК! Репрезентативац Србије завршио сезону! Фудбалер Норича покидао лигаменте
28. 11. 2025. у 21:34
ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Препорођени великан ће имати шта да каже против разиграног Лајпцига
БУНДЕСЛИГА се враћа овог петка, а Борусија Менхенгладбах са огромним самопоуздањем дочекује Лајпциг на „Борусија-парку“ (20.30) у мечу који обећава жестоку битку и висок ритам од првог минутa.
28. 11. 2025. у 07:00 >> 09:28
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Кадетски кошаркашки репрезентативац погинуо - убио га обруч после закуцавања (ВИДЕО)
Најновије вести из света кошарке су трагичне.
27. 11. 2025. у 17:00
Коментари (1)