УРНЕБЕСНО: Овако је породица Бразилца из Премијер лиге реаговала на позив у репрезентацију (ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

04. 03. 2024. у 18:56

Даглас Луиз зна како је играти за Бразил. Уосталом, олимпијско злато је освојио са репрезентацијом. Али, у његовој породици ових дана је баш свечано због позива да опет носи дрес националне селекције.

УРНЕБЕСНО: Овако је породица Бразилца из Премијер лиге реаговала на позив у репрезентацију (ВИДЕО)

Фото Instagram printscreen/danielluiz

Бивши играч Манчестер ситија, а сада једна од звезда сензационалне Астон Виле (четврта на табели Премијер лиге), прилично давно је дебитовао за државни тим.


Било је то у новембру 2019, на пријатељском мечу против Јужне Кореје. Позиван је и за Копа Америка 2021, када је заузето друго место, иза највећег ривала, Аргентине, а сада...

Сада је стигао нови позив.

Луиз је уврштен на списак 26 играча за спектакле који следе, пријатељске мегдане са Енглеском и Шпанијом, 23. и 26. марта.

Имајући у виду да Бразилци гаје лепу традицију да се у ТВ преносу саопштава ко је позван у репрезентацију, вести о Луизовом повратку у њу бурно су прослављене у његовој породици.

Погледајте и сами како:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daniel Luiz (@danieluiz83)

Даглас Луиз има 25 година и везни је фудбалер.

Он је од недавно поново у вези са најпопуларнијом фудбалерком на Инстаграму, Швајцаркињом Алишом Леман, коју на тој друштвеној мрежи прати преко 16 милиона људи.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗАКОВАН ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).

11. 02. 2025. у 07:45

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Изненада преминула позната рукометашица (ФОТО)