НЕСТВАРНО! Ал Хилал гази све пред собом, а Митровић влада Саудијском Арабијом (ВИДЕО)

08. 03. 2024. у 17:53 >> 17:54

Фудбалери Ал хилала савладали су екипу Ријада у 23. колу Премијер лиге Саудијске Арабије резултатом 3:1

НЕСТВАРНО! Ал Хилал гази све пред собом, а Митровић влада Саудијском Арабијом (ВИДЕО)

Фото: Printscreen / Ал Хилал

Ал хилал наставља да гази, уписали су 30. победу за редом у свим такмичењима, а наши фудбалери опет су дали свој допринос.

Од самог почетка наметнули су свој ритам, и покушавали да дођу до гола противника. Требало им је готово цело прво полувреме да дођу до прилике и она се десила у 48. минуту када је досуђен једанаестерац, али је наш голгетер Александар Митровић био непрецизан.

Друго полувреме донело је много више узбуђења. већ у 52. минуту неспретно је реаговао дефанзивац гостију Али Албулахи и сместио лопту у своју мрежу.

Екипа тренера Жорж Жесуса није упала у панику, већ су измене које је тренер извео, пробудиле екипу и офанзива се наставила. Тако је у 68. минуту досуђен још један једанаестерац који је овај пут изводио Рубен Невеш.

Он је успешно извео најстрожу казну и изједначио резултат. Недуго затим је Невеш и асистирао Мајклу за потпуни преокрет.

Потом је на крају се поново лопте латио Митровић, када је досуђен и трећи пенал за екипу Ал хилала, али је Митрогол овај пут био прецизан и повисио на 3:1 у 94. минуту.

Александар Митровић одиграо је цео меч за Ал хилал, док је Сергеј Милинковић Савић ушао у 59. минуту

Овом победом Ал хилал је наставио нестварну серију од 30 победа и отишао на безбедних плус 12 у првенству Саудијске Арабије.

БОНУС ВИДЕО: Печат најбољег - Које рекорде сада јури Новак Ђоковић?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".

23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (0)

СВИ ВОЛЕ ДОМАЋЕ: Перутнина Птуј чува традицију квалитета већ 120 година