ИЗ ДВОЈКЕ У КЕЦ: Бивши фудбалер Звезде нокаутирао Раднички у директној борби за опстанак
ОДМАХ након вечитог дербија између Црвене звезде и Партизана одигран је дуел Железничара и Радничког из Ниша који је такође обиловао узбуђењима.

ФОТО: А. Илић
Иако су Нишлије водиле 2:1 на полувремену, меч је завршен резултатом 3:2 у корист Железничара.
Играч одлуке био је Стефан Хајдин, некадашњи фудбалер Црвене звезде који је Железничар довео у вођство у 31. минуту. Вања Илић поравнао је резултат у 31. минуту.
Четири минута касније изабраници Николе Трајковића преокренули су и повели 2:1, стрелац био је Александар Месаровић са пенала.
У другом полувремену постојали су на терену само Панчевци. Прво је Хајдин поравнао у 75. минуту, а Иван Лакићевић је у првом минуту надокнаде донео преокрет Железничару.
Раднички је након овог меча пао на 13. место, док је Железничар остао 15.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Препоручујемо

НЕСТВАРАН ВЕЧИТИ ДЕРБИ! Ово што су урадили Црвена звезда и Партизан одавно није виђено
09. 03. 2024. у 19:05 >> 18:01

ПОТПУНО НЕСВАКИДАШЊЕ! "Делије" и "гробари" после дербија - "уједињени"! (ВИДЕО)
09. 03. 2024. у 19:30

ЛИГА ЕВРОПЕ ЈЕ ЊЕГОВО ТАКМИЧЕЊЕ: Ово је прилика за Вилу да изађе из кризе, а за Емерија да зацементира место међу иконама клуба
ЕНГЛЕСКА Астон Вила започиње нову европску авантуру, овај пут у Лиги Европе, такмичењу у коме је њихов тренер Унај Емери исписао историју.
25. 09. 2025. у 07:30

ТЕНИСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Сви најбољи на свету, али не и Новак Ђоковић, поставили три захтева гренд слем турнирима!
Најновије вести из тениса су прилично бурне
24. 09. 2025. у 17:00

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (0)