ДИНАМО ЗАГРЕБ ИМА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Бивши фудбалер и тренер ''модрих'' добио већину гласова скупштине

Филип Милошевић

10. 03. 2024. у 13:45

Некадашњи хрватски фудбалер Велимир Зајец нови је председник загребачког Динама, саопштено је после окончања гласања Скупштине најтрофејнијег хрватског клуба.

ДИНАМО ЗАГРЕБ ИМА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Бивши фудбалер и тренер модрих добио већину гласова скупштине

FOTO: Arhiva novosti

Зајец (68) је добио укупно 31 глас од 52 присутна члана Скупштине Динама. 

За његовог противкандидата Мирка Баришића гласало је 19, док су два члана била суздржана.

Нови председник Динама је ље као играч предводио "модре" до титуле  првака Југославије 1982. године.

На Максимиру је играо од 1974. до 1984. године. 

У Динаму је такође био технички, финансијски, па спортски директор и једно време тренер.

БОНУС ВИДЕО: "ИГРАЧИ ПАРТИЗАНА СУ ХЕРОЈИ!" Дуљај после дербија похвалио и "делије"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње

Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.

07. 08. 2025. у 19:55

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА! Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.

07. 08. 2025. у 16:00

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ НА МАРАКАНИ: Почиње продаја улазница за меч Србија - Енглеска, специјална изненађења за првих 100 купаца