РОНАЛДО ЖЕЛИ НОВЕ "ГАЛАКТИКОСЕ": Бразилац навија да Халанд пређе у Реал у будућности
ЧУВЕНИ бразилски фудбалер Роналдо волео би да у Реал Мадриду види и садашњег нападача Манчестер ситија Ерлинга Халанда. Некадашњи ас "краљева" сматра да би довођење Норвежанина, уз Џуда Белингема и скоро извесни прелазак Килијана Мбапеа било формирање нове верзије "галактикоса".

ФОТО: ЕПА
- Уколико би прешао у Шпанију то би ме подсетило на "галактикосе", било би лудо да сва тројица буду у истој екипи. То био била невероватан тим, убеђен сам би направили велике ствари. Такође, то је и велики изазов за тренера Карла Анчелотија да уклопи све играче, али то би биле слатке муке, јер је лакше изабрати између одличних него лоших фудбалера. То не би био проблем за Италијана - истиче Роналдо који је био део оригиналне поставе "галатикоса" коју су чини Бекам, Фиго, Зидан..
Један од најдровитијих центарфорова сматра је тешко одбити "краљевски клуб".
- Трансфер политика Реал Мадрида је увек била да желе да у клубу имају најбоље фудбалере на свету. Сви желе Халанда у својим редовима. Сигуран сам да је срећан у садашњем клубу. Међутим, видећемо шта ће догодити у будућности - констатовао је Роналдо.

БАЛКAНСКИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Дејо и Роби се враћају на "Максимир"
ЕКС-ЈУ дерби игра се овог понедељка у Загребу када на Максимир долази Црна гора, предвођена селектором Робертом Просинечким и председником Савеза Дејаном Савићевићем.
08. 09. 2025. у 11:24 >> 14:34

КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, није протекло како се Србија надала, а после елиминације наших "орлова" већ у осмини финала, све је више жамора о томе да ће селектор "орлова" Светислав Пешић уступити то место некоме другоме.
08. 09. 2025. у 18:04 >> 18:05

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)