ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Везиста завршио сезону, ово нико није желео да чује

Александар Илић
Александар Илић

12. 03. 2024. у 19:51

Фудбалски клуб Црвена звезда саопштио је да је првотимац црвено-белих Владимир Лучић доживео руптуру предњег укрштеног лигамента левог колена због чега ће у пуном такмичарском ритму бити за шест месеци.

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Везиста завршио сезону, ово нико није желео да чује

FOTO: FK Crvena zvezda

Владимир Лучић се повредио на мечу против ТСЦ-а у 23. колу Суперлиге Србије. Црвена звезда је тада победила резултатом 3:1.

- У дуелу са ТСЦ-ом, са терена је у првом полувремену морао да изађе млади Лучић, а негативне прогнозе су се обистиниле и у питању је повреда левог колена. Лучић ће бити оперисан до краја месеца, након чега га чека опоравак, а затим и повратак тренинзима. Предвиђено је да у септембру буде у пуној такмичарској форми. Лучкету желимо брз опоравак и радујемо се да га поново видимо у црвено-белом дресу, наведено је у саопштењу Црвене звезде.

Црвено-бели се тренутно налазе на другом месту Суперлиге Србије са бодом мање од Партизана. У среду у Нишу играју против Радничког.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

СИГУРНА ШТЕДЊА У АИК БАНЦИ: Сигурно, брзо и једноставно орочење и пренос девизне штедње