МАЈАМИ ПРОШАО ДАЉЕ: Меси наставља где је стао у Европи
Интер из Мајамија савладао је екипу Нешвила резултатом 3:1 и тако прошао даље у Купу шампиона Северне и Централне Америке. Лионел Меси је поново био један од главних играча.

Foto: Profimedia
Искусни Меси је решио утакмицу већ после уводна 23 минута. Већ у осмом минуту Меси је пронашао још једну звезду Мајамија Луиса Суареза, који је без већих проблема савладао противничког голмана 1:0.
У 23. минуту Меси је био тај који је био упослен, овај пут од парагвајског играча Дијега Гомеза, који је овај поклон искористио и лако повисио на 2:0.
Меси је напустио игру у 50. минут, а заменио га је Роберт Тејлор који је повисио касније на 3:0. У финишу утакмице Сем Сариџ је постигао почасни гол за Нешвил.
Мајами ће у четвртфиналу играти против победника дуела Монтереј - Синсинати.
БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА КАТАИЈА: Сјајан пријем и завршница "десетке" Црвене звезде
Препоручујемо

МИЛАН ЂУРИЦА: "Пласман у Лигу шампиона је сигуран!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
08. 08. 2025. у 14:30

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње
Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
07. 08. 2025. у 19:55

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)