ВЕЗНИ фудбалер Бајерна Александар Павловић прихватио је данас позив селектора Јулијана Нагелсмана да дебитује за популарни "Елф", а поводом тога је рекао да одлука није против репрезентације Србије него у корист Немачке.
Један од најбољих српских плејмејкера свих времена Милош Теодосић завршио је данас и званично своју каријеру, а једна од анегдота која је испливала у јавност насмејала све.
ГЕНЕРАЛКА пред Сингапур. Ватерполисти сутра (18.30) против Црне Горе, коју са клупе води наш најтрофејнији селектор Дејан Савић, стартују на "Бено купу" у Будимпешти. Олимпијски победници ће у мађарској престоници, на чувеном базену "Алфред Хајош" у суботу (17.45) одмерити снаге са Шпанијом, а у недељу (10.30) са Мађарском.
Коментари (0)