"ЋАВИ ОСТАЈЕ НА КЛУПИ БАРСЕЛОНЕ": Пике верује да је могућа промена

Милан Блажић

18. 03. 2024. у 21:40

НАЈАВИО је Ћави Ернандез да се његова мисија на клупи Барселоне завршава када се спусти завеса на ову сезону, али његов пријатељ и некадашњи саиграч Пике верује да ће променити одлуку.

ЋАВИ ОСТАЈЕ НА КЛУПИ БАРСЕЛОНЕ: Пике верује да  је могућа промена

ФОТО: Танјуг/АП

- Нисам сигуран да је Ћавијева одлука коначна. Хајде да сачекамо, али ја верујем да ће остати. Нисам са њим у свакодневном контакту, причали смо неколико пута, али ја желим најбоље за њега, а најбоље је и за клуб - рекао је Пике.

После 29 кола у Примери, Барселона је друга са 64 бода, а првопласирани Реал Мадрид има осам више, 72.

До краја шампионата тимови треба да одиграју још по девет утакмица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!