КАКО ЈЕ ДУЛЕ САВИЋ ИЗНЕНАДИО СЕРГЕЈА ЛАВРОВА: Занимљива сцена на полувремену меча Русија - Србија
Русија и Србија су одиграли пријатељску утакмицу у Москви, а на полувремену је било веома интересантно у ложи стадиона Динама.

ФОТО: Новости
Подсетимо, Русија је декласирала Србију, напунивши мрежу Пиксијеве екипе услед великог кикса "орлова" у уводном делу меча, а легенда српског фудбала, некадашњи голгетер Црвене звезде и велики русофил, Дуле Савић, тада је пришао шефу руске дипломатије, Сергеју Лаврову.
Савић, који се не либи да и по Београду носи ознаку "Z" на одећи, баш какву користе руски војници током рата у Украјини, односно "специјалној војној операцији", како то зову у Руској Федерацији, испунио је жељу да упозна Лаврова, а уједно му је и - честитао рођендан.

Фото: Новости
Притом, првом човеку руског министарства спољних послова је открио да је баш на дан на који је он рођен (Лавров је напунио 74 године), Савић први пут ступио међу црвено-беле, и то пре 52 године.
У све се умешао и председник Руског фудбалског савеза Александар Дјуков, и то на занимљив начин.
Док су Дуле Савић и Сергеј Лавров разговарали током кратког, а срдачног сусрета, Дјуков је, имајући у виду да су Руси тада водили са 2:0, рекао:
"Ма, каже ми Лавров да је баш задовољан како наши играју, али му незгодно да се радује, ипак седи са Србима!", нашалио се Дјуков.
Такође, на утакмици је присуствовао и бивши директор БИА Александар Вулин.

Фото: Новости
Не пропустите:
ОВО НИСТЕ МОГЛИ ДА ВИДИТЕ У ТВ ПРЕНОСУ: Ево зашто је прекинут меч Русија - Србија
СРБИН РАСПАМЕТИО РУСЕ! Када се завршио меч Русија - Србија, он је изашао на терен (ВИДЕО)
НЕСТВАРНЕ СЦЕНЕ У РУСИЈИ: Ово се дешавало испред стадиона на коме су играли Русија и Србија
С ким све игра фудбалска репрезентација Србије до Европског првенства?
Подсетимо, припреме "орлова" за ЕУРО 2024 укључују засад још три пријатељске утакмице: против Кипра (25. марта), те Аустрије (4. јуна) и Шведске (8. јуна), када ће се од фудбала и званично опростити Златан Ибрахимовић.
Све о "орловима", фудбалу, али и спорту генерално, пратите на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу
Препоручујемо

ПАРТИЗАН ИЗГУБИО ОД РЕАЛ МАДРИДА! Црно-бели сан о плеј-ину Евролиге је баш уздрман
21. 03. 2024. у 22:22

ЈАБУКА РАЗДОРА: Како светски моћници користе Данила Медведева да заваде Русе
20. 03. 2024. у 19:43

НИКО ГА НЕ МОЖЕ САЧУВАТИ: Доминацији Николе Јокића нема краја!
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Нагетса и Лејкерса који се састају у "Бол арени" (2.30).
14. 03. 2025. у 15:17 >> 15:17

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)