ДАНЦИ БИЛИ БОЉИ: Србија изгубила, али је све у нашим рукама за ЕУРО
Кадетска репрезентација Србије поражена је од Данске резултатом 1:0 и у последњем колу против селекције Турске ће одлучивати о пласману на Европско првенство.

FOTO: FSS
Након што су однели тријумф од 2:0 против Грузије, кадети су претрпели пораз од вршњака из Данске. Једини гол на мечу постигао је Софус Јохансен у 11. минуту.
Тако ће репрезентативци Србије имати прилику да се у последњем мечу против селекције Турске побрину за пласман на Европско првенство. Утакмица између Турске и Грузије тек треба да буде одиграна и онда ће бити познато који је резултат довољан да се "орлићи" пласирају на шампионат у Грузији.
Подсетимо, на Европско првенство ће се пласирати победници група и седам најбоље другопласираних репрезентација.
БОНУС ВИДЕО: MAJSTORIJE ZVEZDINE "DESETKE": Gol kojim je Aleksandar Katai doneo 5:0 protiv Radničkog
Препоручујемо

ДИВАН ГЕСТ ЗЕНИТА: Ево шта су фудбалери урадили по доласку у Београд (ФОТО)
23. 03. 2024. у 14:52

БЕЗ МИЛОСТИ: Ево шта се десило са Русом који је прекинуо меч Русија - Србија у Москви
23. 03. 2024. у 15:13

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!
ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.
02. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)